chat

Про «Атом Фінанс»

Інформація про фінансову установу

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФК "Атом Фінанс"» (попередня назва — Товариство з обмеженою відповідальністю «ФК "Стандарт Фінанс"») є частиною групи компаній «А.ТОМ», до складу якої входять також ТОВ «Пак-Трейд», ТОВ «Атом-Агро», ФГ «Висока Піч» та ФОП Томчук А. М. Підприємства групи пропонують товари та послуги для сільськогосподарського сектору, дорожнього будівництва, розв’язують складські та логістичні задачі, постачають якісну спецтехніку для будь-яких напрямів виробництва, а також займаються переробленням та внесення органічних відходів (https://pack-trade.com/uk/o_kompanii/). Зокрема група є виробником власного обладнання для сільського господарства, пакування та складської логістики під торговою маркою «А.ТОМ» (https://atom-attachments.com/).

Повне найменування надавача фінансових послуг відповідно до його установчих документів та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань — Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Атом Фінанс».

Скорочене найменування – ТОВ «ФК "Атом Фінанс"».

Інформація про торговельні марки (знаки для товарів і послуг), які використовуються надавачем фінансових послуг для надання ним відповідних видів фінансових послуг – на даний час зареєстрованих торговельних марок (знаків) немає.

Ідентифікаційний код юридичної особи — 42359229

Відомості про місцезнаходження:
Україна, 04053, м.Київ, вул.Вознесенський узвіз, буд.10А, офіс 301. Фактична адреса місця провадження господарської діяльності відповідає місцезнаходженню.
Контактний телефон: +38 (067) 300-36-39
Адреса електронної пошти: info@atom-finance.com.ua

Графік роботи:

Пн – Пт: з 9:00 до 18:00
Без перерви. Субота, неділя — вихідні.

Відомості про державну реєстрацію особи, яка надає фінансові послуги

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФК "Атом Фінанс"» зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 06.08.2018 року за номером запису: 1 074 102 0000 077919.

Перелік власних вебсайтів надавача фінансових послуг, які використовуються надавачем фінансових послуг для надання ним відповідних видів фінансових послуг:

https://atom-finance.com.ua

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи:
Виконавчим органом товариства є Директор – Ярецький Олександр Анатолійович. Директор не володіє частками статутного капіталу та акціями фінансової установи. Наглядова рада у фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов`язкове утворення наглядової ради не вимагається).

Відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи: відокремлені підрозділи фінансовою установою не створювались.

Відомості про використання послуг посередників: Товариство надає фінансові послуги без залучення посередників.

Відомості щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФК "Атом Фінанс"» внесено до Державного реєстру фінансових установ 04.12.2018 року

(Свідоцтво Нацкомфінпослуг про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 1136 від 04.12.2018 року).

Витяг з державного реєстру фінансових установ

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувалися, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансової установи не приймалися.

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються до відповідного виду фінансової послуги, що надається Товариством, чинним законодавством України не передбачена.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ З НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Розмір статутного капіталу 10 000 000,00 гривень 00 копійок.

З основними показниками діяльності ТОВ «ФК "Атом Фінанс"» з надання фінансових послуг, зокрема щодо обсягу наданих фінансових послуг, зобов’язань, активів, капіталу, даних про фінансові результати діяльності та іншими показниками звітності можна ознайомитись на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку України та на сайті ТОВ «ФК "Атом Фінанс"» в розділі «Фінансова звітність» .

ПОСЛУГИ ТОВАРИСТВА.

Перелік фінансових послуг, на надання яких має право надавач фінансових послуг:

— Ліцензія на надання коштів та банківських металів у  кредит

— Ліцензія на надання послуг факторингу

— Ліцензія на надання послуг фінансового лізингу

Гіперпосилання, що забезпечує перенаправлення (відсилання) на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій можливо перевірити такі відомості: https://kis.bank.gov.ua