chat

Захист прав споживачів

Шановні споживачі!

Будь ласка, зверніть увагу, що відповідно до власної стратегії розвитку Фінансова компанія «Атом Фінанс» надає фінансові послуги виключно суб’єктам підприємницької діяльності (фізичні особи-підприємці, юридичні особи). Ми не надаємо жодних фінансових послуг фізичним особам на споживчі цілі, однак, виконуючи обов’язкові вимоги законодавства, розкриваємо в цьому розділі інформацію щодо захисту прав споживачів.

МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Кожен споживач фінансових послуг ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» має право звернутися до ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» як надавача фінансових послуг, а ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» зобов’язане розглянути його у необхідний строк.

Загальний порядок вирішення спорів передбачає, що усі суперечки щодо наданих ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» фінансових послуг мають вирішуватися користувачами шляхом переговорів відповідно до процедур, встановлених правилами надання фінансових послуг, стосовно яких виникла суперечка за участю ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”».

Механізм захисту прав споживачів включає можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”», здійснює розгляд звернень споживачів відповідно до Закону України «Про звернення громадян», перелік контактної інформації ТОВ  “Атом Фінанс”» зазначено на сайті у реквізитах ТОВ  “Атом Фінанс”». У випадку неможливості врегулювання спірних питань споживач фінансових послуг може звернутися до Національного банку України, наділеного функцією здійснення захисту прав споживачів фінансових послуг за контактною інформацією на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України або до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.

Гарантійні фонди чи компенсаційні схеми, що застосовуються відповідно до законодавства, — відсутні.

У випадку, якщо клієнт ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» вважає, що з боку фінансової компанії, в тому числі будь-яких працівників або посадових осіб компанії відбулося порушення його прав та охоронюваних законом інтересів, то такий клієнт має право на звернення безпосередньо до Директора ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”» шляхом його здійснення в будь-який з перелічених способів:

  • Письмово шляхом надсилання звернення поштою на адресу місцеперебування ТОВ «ФК  “Атом Фінанс”», яка зазначена на сайті
  • Електронною поштою на адресу: info@atom-finance.com.ua
  • Шляхом усного звернення (особистого або за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером телефону, зазначеним на сайті: +38 050 216 38 20

ЯК МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ?

  • Зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 505 240. Робочі години: з понеділка до четверга — з 9:00 до 18:00; п’ятниця — з 9:00 до 16:45
  • Відправити лист на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9.
  • Оформити звернення онлайн на сайті НБУ – https://bit.ly/3wISApF.
  • Написати на електронну пошту – nbu@bank.gov.ua.
  • Поспілкуватися з чат-ботом у Viber, Telegram або у Web-чаті на сайті НБУ. Для пошуку в месенджерах введіть «НБУ Контактний центр».

РЕКВІЗИТИ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Національний банк України:
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
Телефон для довідок: 0 800 505 240, (044) 253-01-80
Факс: (044) 230-20-33, (044) 253-77-50
E-mail: nbu@bank.gov.ua

Офіційний сайт: bank.gov.ua

З інформацією щодо порядку розгляду Національним банком України заяв, скарг та пропозицій споживачів можна ознайомитись на сайті офіційного Інтернет-представництва НБУ в розділі «Звернення громадян» за посиланням https://bank.gov.ua/ua/contacts.

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:
Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1
Телефон для довідок: (044) 279 12 70 — приймальня; (044) 278 84 60, 278 41 70 – канцелярія
Факс: (044) 279-48-83
E-mail: General — info@dpss.gov.ua

Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів (Держспоживінспекція України) – колишній центральний орган виконавчої влади в Україні, утворений 6 квітня 2011 року. У 2014 році приєднаний до новоутвореної Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"Права споживачів фінансових послуг закріплені Законом України "Про фінансові послуги та фінансові компанії" від 14 грудня 2021 року N 1953-IX"